Kiralık Karavan ve Jeneratörleri İbrahim KAPLAN
www.kiralıkkaravan.net
» TAKVİM VE SAAT
 » HABERLER
» TAVSİYE ET
 Adınız Soyadınız
 Arkadaşınızın E-mali
 » İSTANBUL DA HAVA
ISTANBUL

KAPLAN KİRALIK JENERATÖR LERİ

            Gürültü yapmadan monofaze, 60,115, 250 KW elektrik Üreten jeneratörlerimiz ile siz müşterilerimize hizmet sunmak tan kıvanç duyarız.
         Değerli Müşteriliremiz yeni bir jeneratör almak ile kiralama arasındaki maliyeti özellik ile dikkate almanızı isitiyoruz. Yeni bir jeneratör almak ile elektrik üretmek kolay değil ayrıca jeneratörleri çalıştıracak onları verimli olarak kullanacak elemanlara da ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Kaplan Jeneratör olarak biz sizlere bütün olanakları sunuyoruz. Biz istediğiniz miktarda elektrik üretiminizi yapıyor. Sizler ise gönül rahatlığı içinde işinizi görüyorsun. Artık iş yaptığınız cihazlarınız yanmayacak ve en verimli bir şekilde çalışacaktır. Özellik ile sesten gürültüden uzak elektrik üretmek için bizi arayınız. Bu gün hurdalıklara bakıldığı zaman 100 bin liralara alınmış bir kaç defa kullanılmış ama hurda parasına satılmış şimdi ise hiç bir işe yaramayan yüzlerce jenaratör görebilirsiniz. Yılda bir kaç kere kullanacağınız Jeneratörler için artık maliyeti çok fazla jeneratör ler almanıza gerek yoktur. Yılda bir kaç kez kullanacağınız jenaratörlerler için bir servet ödemeyiniz. Artık kiralama yöntemini tercih etmenizi öneririz.

      İşte KAPLAN JENERATÖR uzmanlaşan elamanları ile 24 saat hizmetinizde. İster saat ister ise günlük kiralayabilece ğiniz. monofaze ve 60,115, 250 KW Trifaze elektrik üreten jeneratörler ile Siz Müşterilerimizin 24 saat hizmetinizdeyiz. Biz size sorunsuz bir şekilde elektrik üretelim. Siz gönül rahatlığı ile işinizi yapın.
Ses siz Çalışan jenaratörlerimiz ve karavanlarımız ile siz müşterilerimizin 24 saat hizmetindeyiz. Kiralamak için bizi arayınız


» ÜYE İŞLEMLERİ
 Kullanıcı Adı:
 Şifre:
Şifremi Unuttum
Yeni Kayıt
»SİTEMİZ DUYURULAR
»DOST SİTELER
» ZİYARETÇİ SAYACI
www.kiralikkaravan.net ©2010 Tüm hakları saklıdır.All Right Reserved.
TASARIM: FARUK ÜNVER f-unver@hotmail.com